בניית ציפורניים

לשלוף ציפורניים בקלות

יש האומרים שהתזונה הלקויה הרסה את הציפורן, יש שיאמרו שזו הכסיסה החרדתית ויש את אלו שחושבים שזה בכלל עניין גנטי. כך או אחרת, אינני מכירה הרבה נשים שהתברכו בציפורניים מושלמות ורוב הנשים בעולם נאלצות לפנות לאשת מקצוע באופן עקבי על מנת להתברך בציפורניים כאלו.

בניית ציפורניים היא אחת הטכנולוגיות המבוקשות לנשים המשתוקקות להתברך בשלמות הזאת. היא הומצאה בשנות ה70 ומייד התפשטה בעולם כשהיא מתאימה כמעט לכל הנשים ובעזרתה ניתן לבנות ציפורניים במגוון אורכים ועל סוגי ציפורן שונים.

בניגוד למריחת הלק ג'ל, בניית הציפורניים מחייבת ידע ומיומנות שרק טכנאית ציפורניים מקצועית יכולה להעניק. המקצוע נחשב לפופולרי במיוחד ונלמד במכללות רבות בארץ ובחו"ל.
וכאן נשאלת השאלה איפה כדאי ללמוד ואיך בוחרים קורס בניית ציפורניים??

פיקוח
מכללה בפיקוח ממשלתי עוברת מבדקים מקיפים על מנת לקבל אישור לימודים מקצועי ולא כל מכללה עומדת בתקנים הנדרשים. מכללת  LFA נמצאת תחת פיקוח של משרד הכלכלה ומקפידה לפי החוק על מספר קבוע של שעות לימוד ועל איכות המרצים והשיעורים. עם סיום קורס הלימודים זכאיות הסטודנטיות לתעודה מטעם משרד הכלכלה (תמ"ת) ותעודה בינלאומית מטעם המכללה.

תכלס על פני השטח
מבצעים, ערכות מתנה וריהוט מפואר לא מהווים פרמטר לרמת לימודים גבוהה אלא צ'ופר במסגרת הלימודים. למרות זאת, אנו דואגים לטפח את הסטודנטיות במכללה באופן עקבי ולפרגן להן במתנות ומבצעים. כיתות הלימוד מאובזרות בכל הנדרש על מנת שהן תוכלנה לתרגל ולהתנסות על כל נושא שנלמד.

המלצות
התלמידות שלנו מגיעות ללמוד מכל רחבי הארץ! בוגרות שבחרו לנסוע מדרום הארץ עד לכרמיאל רק כדי שיוכלו לקבל הכשרה מהצוות המקצועי שלנו וטכנאיות ציפורניים בעלות תעודה נרשמות לקורסים מחדש אצלנו לאחר שהתאכזבו במקומות אחרים.

חומר לימודי
בניית ציפורניים הוא תחום שמתחדש בלי סוף ומלבד חומר הלימוד המפוקח כדאי לוודא שהקורס מכיל את הטרנדים החדשים שיצאו לשוק. המכללה שלנו מספקת חומר עיוני ומעשי רחב (מאד!) והרבה מעבר לנדרש במסגרת הפיקוח הממשלתי הכולל: אנטומיה של הציפורן, חיטוי ועיקור, אלרגיות, מחלות הציפורן, אקריל, טבילה, תבניות, ג'ל ועוד.

טכניקות ייחודיות
אחת הבעיות הנפוצות בבניית ציפורניים היא תופעת התרוממות החומר לאחר גדילת הציפורן וטכנאיות ציפורניים רבות מתקשות לתת מענה הולם לבעיה זו.

אצלנו הבעיה אינה קיימת ואני גאה להכיר לכן את טכנולוגיית RENAIL  הרשומה כפטנט הנלמד אך ורק במכללתLFA !
השיטה הייחודית פותחה ע"י מנכ"לית המכללה לודמילה פרידמן, נרשמה כפטנט ונקראת אצלנו "שיטת לודמילה". היא שונה משאר השיטות הנלמדות במכללות השונות בארץ והיא מלמדת כיצד להסתיר את פער הצמיחה בין הציפורן הטבעית למלאכותית. בעזרת שיטה זו, התלמידות לומדות להתייחס באופן מיוחד לכל ציפורן, בדיוק כמו שהמכללה מתייחסת באופן מיוחד לכל תלמידה…

קישוטים
למרות שהפיקוח דורש לימוד קישוטי ציפורניים ברמה הבסיסית, קורס הציפורניים אצלנו כולל מגוון עצום של טכניקות קישוט שונות, תוך כדי הקפדה על התנסות מעשית בכל תחומי קישוטי הציפורניים.

החנות
"יופי של חנות" (גדולה) ומטריפה ממוקמת בין כותלי המכללה! החנות נועדה לספק לתלמידות את כל כלי העבודה והמוצרים הכי חדישים שקיימים בשוק והיא כוללת בלעדיות על מוצרי REGEMS מתוצרת ארצות הברית.

קשר הדוק
המכללה דואגת לשמור על קשר רציף עם הסטודנטיות במהלך הקורס ובסיומו ומאפשרת השלמת שיעורים וייעוץ עם המרצה האלופה שלנו, ליליאנה לשטור. צוות יועצות הקורס מעדכן את הבוגרות שלנו על טכניקות חדשות והשתלמויות חדשות בתחום הציפורניים שלא מפסיק להפתיע בחידושים.

אז למה את מחכה???

בואי לבנות ציפורניים בטכנולוגיית RENAIL המקצועית ביותר שנלמדת כיום בישראל!

מורן בנש – איפור וסטיילינג

https://www.facebook.com/lifeforyou.karmiel

אופנה ויופי - בניית ציפורניים

אופנה ויופי – בניית ציפורניים

על הכותבת: מורן בן שימול MORAN BENSH

על הכותבת: מורן בן שימול MORAN BENSH