החלטתם ללמוד

התמדה
אתם בוודאי אחוזי התרגשו נוכח התקופה המסעירה של לימודים. המאמר הבא מציע כמה טיפים לכל מי שהצטרף לקורס איפור ותוהה כיצד להשתמש בו כקרש קפיצה לפיתוח קריירה בתחום האיפור כעצמאי או כשכיר. בשלב הראשון חשוב להתמיד בכל השיעורים ולהיות נוכח בהם בצורה אקטיבית. השתתפו בשיעורים ומצו אותם עד תום. הזדמנות כזו של לימודים ממיטב אנשי המקצוע לא תחזור בעתיד הקרוב.
שיווק
במהלך הקורס תלמדו תכנים שקשורים בניהול עסק עצמאי בכלל ובתחום האיפור בפרט. מורי הקורס ילמדו אתכם גם על שיווק עצמי ודרכים לשפר אותו. נצלו את הבמה הזו לשאול כמה שיותר שאלות ורשמו כל פרט, גם מה שנראה לכם טריוויאלי וברור.
תיק עבודות
שבו ביניכם ובין עצמכם מה תרצו לעשות לאחר סיום הקורס. ייתכן שתגלו שעבודה כשכירים במכון יופי תתאים לכם, ולשם כך יש להכין תיק עבודות מסודר בעזרת מורי הקורס. את התיק ירכיבו העבודות הטובות ביותר שלכם ופרויקט הגמר שיצולם על ידי צלם אופנה מקצועי. כתבו קורות חיים וחישוב היכן הייתם מעוניינים להשתלב.
שכיר
ניתן להשתלב במכוני בריאות וספא, סלוני כלות, מספרות ובכל מסגרת שבה מוצעים שירותי מאפרת. חשבו על התחום המסוים שמעניין אתכם והתאימו את חיפוש המשרה שלכם אליו. אם למשל איפור כלות מעניין אתכם מקדו את החיפוש לסלוני כלות. הקפידו שתיק העבודות שלכם יצג מגוון אך גם יראה על כיוון ברור. בדרך זו תוכלו ללכוד את תשובת הלב של מעסיקים פוטנציאליים.
עצמאי
אם אתם מעוניינים לפתוח עסק נסו להיעזר במורי הקורס שיוכלו להנחות אתכם לגבי שלבי פתיחת העסק וגיוס מקורות מימון. בישראל קיימות קרנות למימון עסקים קטנים בפריפריה ובוודאי תוכלו להיעזר בהן. במרבית המקרים נדרשת תכנית עסקית מפורטת כדי לקבל מענקים וסיוע.
פרויקט סיום
הכינו את פרויקט הגמר שלכם כבר מאמצע הקורס. הפרויקט הוא שיאו של הקורס וכדאי להשקיע בו משום שהוא מהווה חלק חשוב מתיק העבודות שהוא גם כרטיס הביקור שלכם.
השיטה במכללה
שיטת הלימוד של המכלללה רואה בכם עולם ומלואו. על פי השיטה היצירתיות והסקרנות שלכם הם המפתח להצלחה ומורי הקורס יסייעו לכם בכל צעד במהלך הלימודים.