הצטרפתם לקורס מאפרים של מכללת LFA ?

מזל טוב.
את הצעד הראשון עשיתם ואתם עומדים בפתחה של תקופה נפלאה. המדריך הבא מבקש להכין אתכם בצורה הטובה ביותר לקראת הלימודים ומביא כמה טיפים שיעזור לכם להפיק מתקופת הלימוד את המיטב שבמיטב.

שיטת הלימוד
הדבר החשוב להבין הוא כי שיטת הלימוד של מכללת LFA שמה את התלמיד במרכז. מורי הקורס יעניקו לכם את כל הכלים המקצועיים שבעזרתם תוכלו להפוך לאנשי מקצוע וילמדו אתכם את סודות השיווק העצמי. כל זה לצד תחושת ההצלחה והסיפוק שיטעו בכך המורים כבר מהרגע הראשון כדי להגביר את האמונה של כל תלמיד ביכולותיו. על פי חזון המכללה זהו המפתח להצלחה. קחו את מה שמציעים לכם המורים בשתי ידיים. לימוד אקטיבי מתוך סקרנות וחיוניות ישפר משמעותית את הישגיכם.

הקבוצה
נצלו את הקבוצה ואת היכולת שלה לתרום. ראו בחברים שלכם קולגות לעתיד והשראה בהווה. לימדו ושתפו סה את זו בלבטים ובקשיים לאורך כל הדרך.

מסלול
חשבו מראש על מסלול הלימוד שיתאים לכם. המכללה מציעה מסלול לימודי בוקר ומסלול לימודי ערב. בחרו את המסלול שמאפשר לכם להגיע לכל השיעורים בראש שקט מבלי להיות טרודים במטלות נוספות.

ניסיון ותיעוד
התנסו כמה שיותר במהלך הלימודים ואמצו לכם כמה "שפני ניסיונות" מהשכונה או מהמשפחה כך שתוכלו להתאמן כל הזמן. לא חסרים אנשים שישמחו לקבל איפור בחינם ומומלץ לנצל זאת. את התוצאה צלמו במצלמה איכותית והציגו מול מורי הקורס שישמחו לתת לכם משוב.

ראש פתוח
שמרו על ראש פתוח והקפידו ללמוד את כל תכני הקורס, גם אם נדמה לכם שתחום מסוים לא מעניין אתכם. תיק העבודות שלכם צריך להיות מגוון ולהכיל כמה שיותר תחומים, מה שיקל עליכם למצוא עבודה לאחר סיום הקורס.

לאחר הקורס
בהקשר זה מומלץ לנסות לבדוק מול מורי הקורס האם יש להם עצות מועילות. אם אתם כבר עובדים בתעשיית היופי והקוסמטיקה בררו עם המנהל הישיר שלכם אם יוכלו להיעזר בכישוריכם לאחר סיום הלימודים.

הנאה
הכי חשוב ליהנות. תקופת הלימודים היא תקופה מעניינת ומעצימה. נצלו אותה עד תום ותיהנו ממנה כמה שיותר.