חלום על לימודים

חלום על לימודים תמיד טומן בחובו הזדמנות להעשיר את הידע ובמקביל להגשים חלום ולמצוא את הקריירה שתספק אותנו ותאפשר לנו להשתלב במעגל העבודה. לימודים הם אמצעי להעצמה ולהגברת האמונה שלנו בעצמנו ובדיוק את החזון הזה אימצה לעצמה מכללת LFA. המכללה רואה בכל תלמיד ותלמיד הזדמנות ליצור עולם ומלואו. קורס איפור הוא הזדמנות להשתלב בתעשיית היופי כעצמאים או כשכירים ובמהלך הקורס נלמדים וניתנים כל הכלים הדרושים לשם כך.

לפתוח את הראש
הטיפ החשוב ביותר לכל מי שרשום ללימודי איפור במכללת LFA הוא להיות בעל ראש פתוח. הלימודים נועדו להעשיר אתכם ולכן ככל שתגיעו פתוחים כך תוכלו לספוג יותר. גם אם אתם בטוחים שאיפור מבוגרות הוא התחום שמעניין אתכם השאירו מקום ללמוד כי ייתכן שתגלו שיש תחומי עניין נוספים שמושכים אתכם בעולם האיפור.

זמן
פנו מספיק זמן ללימודים. ניתן לבחור בין לימודי ערב או בוקר על פי העדפה. אם יש צורך שוחחו עם המנהל הישיר במקום העבודה ושתפו אותו בלבטים שלכם בבחירת המסלול. הדגישו עד כמה חשובים לכם הלימודים ונסו לרתום אותו לעניין.

סדר וניסיון
הקפידו על רישום מסודר של כל חומרי הקורס. קלסר מסודר הוא מפתח להצלחה. נוסף לכך אמצו לעצמכם כבר מהשלב הראשון כמה אנשים קרובים שישמחו לקבל איפור בחינם. נצלו את העובדה שמדובר בקרובים והיו כמה שיותר פרועים. הציגו את כל ההתנסות כחוויה וכך תקבלו גם שיתוף פעולה מלא. את העבודות צלמו במצלמה טובה והראו למורים שלכם כדי לקבל משוב.

סגל המורים
מורי הקורס רואים בכל עולם ומלואו. חזון המכללה שדוגל בהעצמה הוא נר לרגלי מורי הקורס שמעוניינים לטעת בכם תחושת סיפוק והצלחה כבר מהרגע הראשון. אין לפחד מביקורת אלא לדעת לקבלה בהבנה. אם תבינו כי מדובר באמצעי לשפר את היכולות שלכם תוכלו להיעזר במשוב ובביקורת.

מידע הוא כוח
השתמשו במורי הקורס כדי לקבל כל פיסת מידע חשובה עבורכם. המורים שלכם יכשירו אתכם להיות מאפרים וילמדו אתכם גם כיצד לנהל עסק עצמאי וכיצד לשווק את עצמכם. אל תהססו לשתף אותם בלבטים שלכם לגבי המשך הדרך כי ייתכן שתוכלו להיעזר בהם.

פרויקט גמר
השקיעו בפרויקט הגמר והכינו אותו כבר ממחצית הקורס. חשבו עליו היטב והקפידו על ביצוע מושלם כיוון שאת הפרויקט יצלם צלם אופנה מקצועי והוא יהווה חלק חשוב מתיק העבודות שלכם.