טיפ על מראה זוהר לעור

רוצה טיפ על מראה זוהר לעור כשאת מביטה בבוקר במראה?
תאמיני או לא, אבל זה תלוי בעיקר בלילה במיטה!
המרענן הרשמי של הקיץ במדור טיפוח ויופי חדש
כתבת הביכורים של נטליה פרנץ…. מכירים? תתמכרו…
ואל תשכחו… לשמור על העור. בחושך ובאור. להתראות.

החשיבות של טיפוח העור

תמיד חלמת שעורך יישאר צעיר ורענן? אז זה בטח לא סוד עבורך ש… צריך  לטפל בו על מנת שהחלום שלך ייראה מציאותי. יום יום את חושפת את עור  הפנים שלך לנזקים סביבתיים ואת התוצאות את תראי… את עוד תראי, אז נדמה לי שכבר הבנת את החשיבות של  טיפול מיוחד בכל יום שעובר… כי את פגעי הזמן אין איך להשיב, אך ככל שתקדימי להקדיש תשומת לב לטיפול המונע בהזדקנות העור, כך ייטב לעורך ויפה שעה אחת קודם. רוצה לגרום לעור שלנו להיות יפה לאורך זמן? אז כל מה שנשאר זה בסך הכול ללמוד כלל אחד או שניים בסיסיים בטיפוח של העור ולהשתדל גם להקפיד עליהם.

רוצה טיפ על מראה זוהר לעור כשאת מביטה בבוקר במראה? תאמיני או לא, אבל זה תלוי בעיקר בלילה במיטה! אם את חושקת בעור בריא וצעיר, כדאי שתתחילי לדאוג לעצמך לשינה טובה, כי בלי שינה של שמונה שעות יקשה על העור שלך להיראות מושלם. האם את יודעת ומודעת מה עושה לעורך המזון שאת צורכת? אוכל שמנוני מידי, חריף, מתוק או מלוח יתר על המידה, לא יעשו במילים עדינות חסד לעורך, נהפוכו, הוא יראה שלא במיטבו בלשון המעטה, לעומת זאת, תזונה מאוזנת, אשר מורכבת מויטמינים מתאימים, מינרלים וחומרים מזינים, תזין את עורך ותעניק לו את הברק הרצוי. בין הדברים החשובים בטיפוח העור ניתן דגש לחלק המשמעותי של בעיות פנימיות בגוף שלנו. למשל… העור עלול להיות חסר חיים וחולני, לא רק בגלל ההשפעה של גורמים חיצוניים שליליים, אלא גם בגלל הבעיות הפנימיות של הגוף.

YOUR SKIN

זה לא רק שינה טובה ומזון נכון כמו ללמוד פשוט להימנע מ… סטרס! אינך מתארת לעצמך כמה לאנרגיות שליליות ומצבים של לחץ יש השפעה מכרעת על מראהו של עורך.

פרט חשוב לא פחות הוא המחיר שאת משלמת על המראה והיופי של עורך.

ללא ספק , ברור לך שכדי להישאר יפה זה ידרוש ממך גם השקעה. השקעה  פיזית וגם לא אחת השקעה כספית לא פעוטה. לפעמים, כדי לקבל תוצאה רצויה את מעגלת פינות ומתפשרת על תכשיר שעלותו יכולה להגיע לכמה מאות…. אבל אליה וקוץ בה! לכל דבר יש מחיר… גם למחיר! כשאת מטפלת בעור שלך, לפעמים זול עולה ביוקר. אם תעשי השוואה מקצועית בין תכשירים "זולים" ו"יקרים", בשורה התחתונה… ההבדל יהיה מורגש. תכשירים יקרים של מוצרי טיפוח העור יעזרו לך לבנות טיפוח נכון, מבלי לגרום לנזקים ובטווח זמן קצר וממוקד יותר. בתהליך היצירה של מוצר יקר מושקעת מחשבה וטכנולוגיה רבה יותר ואיכותו, עמידותו והבקרה שהוא עובר גבוהה לאין שיעור ממוצר זול מתוצרת מקבילה. יש דברים שעליהם לא מוותרים בחיים. העור שלך הוא ללא ספק אחד מהם וצריך להיות גבוה ברשימת האסור לוותר על הטוב ביותר.

שלכן, נטליה פרנץ

NATALIA