ללמוד להיות מאפר מקצועי

לימודים הם דבר מרגש ומעניין בייחוד כאשר מדובר על תחום שקרוב ללבכם. לימודי איפור במכללת LFA הם הזדמנות נדירה לשלב בין אהבה ועסקים. אהבה לאיפור ורצון להשתלב בעולם העסקים כמאפרים מקצועיים הם משאלת לב של רבים, אך הדרך להגשימם אינה תמיד קלה. מכללת LFA מציעה לכם תהליך לימודי מסקרן ומרתק שבו במהלך 25 מפגשים מרתקים וחווייתיים תוכלו להפוך להיות מאפרים מקצועיים.

הזדמנות
העצה הראשונה והחשובה מכל היא לראות בלימודים הזדמנות. כל לימוד הוא מהנה אם יודעים כיצד להפיק ממנו את המיטב. סקרנות, שאילת שאלות והשתתפות אקטיבית בשיעורים מבטיחה לכם לא רק למידה טובה יותר אלא גם הנאה.

התנסות
עצה נוספת היא להתנסות בכל תחומי הלימוד. גם אם אתם בטוחים שאתם רוצים לאפר רק כלות אל תוותרו על יתר התחומים. ייתכן שבמהלך הלימוד תגלו שאיפור לילה מעניין אתכם יותר. זו הזדמנות להעשיר את הידע וכדאי לנצלה.

תרגול
אמצו כבר בתחילת הלימודים כמה מודליסטיות קרובות אליכם ואפרו אותם בכל הזדמנות. ככל שתתרגלו יותר כך תתמקצעו יותר. צלמו את העבודות שלכם כל הזמן במצלמה טובה והציגו אותם בפני מורי הקורס.

תעוזה
גלו יוזמה ותעוזה ואל תחששו. הלימוד נועד לאפשר לכם לגלות את הסקרנות ואת היצירתיות שבכם. השאירו את השמרנות בבית.

שימוש במורים
השתמשו במורי הקורס ובכל הידע שברשותם. הקורס מכשיר אתכם לא רק כמאפרים אלא גם כאנשי שיווק ומנהלי עסק. נצלו את ההזדמנות לשאול כמה שיותר ואל תחששו. מורי הקורס נמצאים שם בשבילכם.

משוב בונה
אל תחששו מביקורת. משוב הוא חלק מהתהליך. זכרו שמטרת המכללה והמורים שלכם היא להעצים אתכם ולשפר את העבודה שלכם. במקביל לתחושת הצלחה תקבלו גם ביקורת בונה- קבלו אותה באהבה.

קולגות
היעזרו בחברים מהלימודים כל הזמן. אלו הם קולגות לעתיד ולכן מומלץ ליצור עמם קשרים טובים. הראו זה לזה עבודות ושתפו אחד את השני בכל הלבטים וההתחבטויות. לאחר יום הלימודים תוכלו להמשיך ולהתייעץ זה עם זה.

הנאה
תיהנו מהלימודים כי תקופה זו לא תחזור. הלימוד הוא קודם כל הנאה. בהצלחה.