למי מתאים קורס איפור?

קורס איפור מתאים לכל מי שמעוניינת להשתלב בתעשיית היופי בישראל או בחו"ל כמאפרת. זהו קורס יסודי ומעמיק שמכשיר את הלומדות בו כנשות מקצוע ומלמד מגוון של נושאים כמו למשל סודות האיפור וטכניקות עבודה שונות, הכרת מבנה הפנים שמשתנה בין כל אישה ואישה, יכולת הדגשת יתרונות וטשטוש פגמי עור, דרכים להאיר את הפנים במטרה ליצור מראה נוצץ ומוקפד. במהלך הקורס מועברות כל המיומנויות והשיטות במקביל לעידוד היצירתיות והתעוזה תוך דגש על הפן האסתטי.

האם אלמד בקורס כיצד לנהל עסק של מאפרת?
בהחלט כן. הקורס רואה כמטרה להקנות כלים נכונים לניהול עסק ומקדיש לכך תשומת לב רבה במהלך הלימודים. כל זה תוך ליווי צמוד ומתן טיפים מקצועיים ועסקיים של מורי הקורס.

ממה מורכב סגל המורים בקורס?
סגל המורים כולל שני מורים מקצועיים שהם לא רק בעלי ניסיון של שנים בתחום האיפור, אלא גם מכירים היטב את עולם המוצרים שמשמשים כל מאפר או מאפרת ומשמשים כמורים במסגרות לימודיות שונות בישראל ובחו"ל.

מה מיוחד בקורס האיפור של מכללת LFA?
מכללת LFA שנוסדה על ידי לודמילה פרידמן לפני כשבע שנים שמה לה למטרה להפוך את עולם האיפור לתחום מקצועי שבו אנשי מקצוע מצוינים. השתלמויות רבות בארץ ובחו"ל מאפשרים למורי המכללה להתעדכן כל הזמן בשיטת עבודה חדשות ואיכותיות ובמקביל שואפים המורים לאתגר ולהעצים את התלמידות בקורס. תפיסת העולם של המכללה היא כי בכל אדם יש סקרנות טבעית שכדי לעודד אותה יש ליצור גישה חיובית. בעזרת מתן משוב חיובי כבר מהשיעור הראשון מטמיעים המורים בתלמידות תחושות הצלחה ומוטיבציה להצליח ובעזרת תהליך חיובי ופורה זוכות הבוגרות להרוויח לא רק מקצוע מהנה אלא גם תחושת סיפוק והצלחה.

כמה זמן נמשך הקורס?
הקורס כולל 25 מפגשים במתכונת לימודי ערב או בוקר וניתן לבחור את המסלול על פי העדפה אישית.

איזו תעודה מקבלים הבוגרים של הקורס?
בוגרי הקורס יקבלו תעודת מאפר מטעם מכללת LFA שמאפשרת גם לקבל הנחות משמעותיות בחנויות האיפור המובחרות ברחבי הארץ ובנוסף דיסק צילומים מקצועי של כל עבודות הקורס ומבחר הגדלות של עבודות איכותיות במיוחד.

*כל החומרים הנדרשים לקורס איפור ניתן לרכוש בהנחות דרך "יופי של חנות" LFA YOU SHOP החנות שלך למוצרי יופי, קוסמטיקה, טיפוח ומוצרי איפור

IMG_7735

IMG_5029

IMG_7726