לפתוח עסק בתחום היופי

החלטתם סוף סוף מה אתם רוצים לעשות כשתהיו גדולים? הצטרפתם לקורס איפור כדי לפתוח עסק עצמאי ולהשתלב כאנשי מקצוע בתעשיית היופי? בשעה טובה. הדרך עוד ארוכה אבל את החלק החשוב ביותר כבר עשיתם- הגעתם להחלטה ומצאתם את המסגרת הטובה ביותר ללמוד בה. מכללת LFA מציעה מסגרת לימודית מסודרת ומעמיקה שתכשיר אתכם להיות מאפרים מקצועיים ומנהלי עסק עצמאי.

מקפצה לעולם היופי והעסקים
מומלץ לראות בתקופת הלימודים מקפצה לעולם העסקים ולתעשיית היופי. נצלו את התקופה הזו כדי ללמוד כמה שיותר. היו עם ראש פתוח והתנסו בכמה שיותר סגנונות ושיטות עבודה. כדאי להתעמק דווקא בתכנים שאינם טבעיים לכם וכך לחזק את נקודות החולשה שלכם. כך תוכלו לדעת בוודאות מה מושך אתכם ומה מעניין אתכם.

ניסיון
התנסו כמה שיותר במהלך הקורס. עמידה במטלות היא חלק חשוב מהעניין אך כדאי גם לאמץ כמה מתנדבות שיוכלו לשלש לכם "שפני ניסיונות". איפור בחינם ישמח כל אחת אם תדעו כיצד להציע זאת. צלמו את העבודות שלכם והראו למורים שישמחו לתת לכם משוב על כל עבודה.

המכללה כמעודדת מצוינות
תפיסת העולם של המכללה רואה בכם עולם שלם. על פי הגישה של המכללה בעזרת העצמה ומשוב חיובי תוכלו להצליח ולצמוח. משום כך כבר מהשיעור הראשון ייטעו בכם מורי הקורס תחושת מצוינות כדי לעודד אתכם להמשיך בתהליך הפורה. נצלו את המשוב החיובי והבונה כדרך ללמוד ולהשתפר ולעולם אל תוותרו על הזדמנות לקבל משוב על העבודה שלכם.

המורים
נוסף לכך, המורים שלכם יעזרו לכם לאורך כל הדרך לא רק בלימוד שיטת עבודה ואיפור, אלא גם בניהול עסק ושיווק עצמי. אחד הדברים החשובים הוא לדעת להשתמש בכל אלה בהמשך כמנהלי עסק.

כיצד לפתוח עסק?
פתיחת עסק היא עניין מורכב וגם כאן כדאי להיעזר במורי הקורס שלכם. שאלו אותם כל מה שמעניין אתכם ובררו האם הם יכולים להפנות אתכם למקורות מידע בנושא.

מקורות מימון
מבחינת מקורות מימון לעסק בררו האם אתם זכאים לקרנות או הלוואות של המדינה לעידוד עסקים קטנים בפריפריה. ייתכן שתוכלו לקבל מענק שיעזור לכם בתחילת הדרך.

תיהנו מהדרך
הדרך לא פחות חשובה מהמטרה. תיהנו מהדרך, מהנוף בה ומהלימוד עצמו.

הגעת עד לפה.. אולי יעניין אותך קורס לניהול עסק בתחום היופי