מאסטר קלאס: הצללה עם אפקט פודרה

12345_pe

איפור קבוע בהתזה פיקסלית – זה פיזור וביצוע מעבר עדין בין פיגמנטים בטכנולוגיה חדישה בעזרת מחט חדשנית. בתהליך הזה לא מחדירים את כל הפיגמנט לעור, לכן הפרוצדורה הזאת עוברת ללא כאבים ומעניקה לגבות צבע טבעי וצורה טבעית.

יתרונות הטכנולוגיה:

-          הטכניקה מתאימה לסוגים שונים של עור : לעור רגיש, לעור שומני, לעור דק של גיל המבוגר.
-          איפור קבוע בשיטת פיקסלים מדגיש את יופי העיניים
-          מעניק לגבות מראה טבעי
-          מעניק לגבות מראה מטופח ויפה
-          תהליך התזת הפיגמנט עובר כמעט ללא כאבים
-          הפיגמנט מותז על העור בקלות ונראה טבעי
-          ההחלמה עוברת מהר ללא יצירת קליפות או קפסולות על העור וללא תחושות כאב
-          לשיקום של שכבות העור לא נדרש הרבה זמן בגלל שאין כאבים ולא נוצרת קליפה על העור
-          הפרוצדורה עוברת מהר ולוקחת פחות משעה

למה כדי לבחור בהתזה פיקסלית?

מומחים שעובדים בתחום איפור קבוע מבינים חשיבות של למידה וגילוי של טכנולוגיות חדשניים ועד כאת הקשר הישיר בין עבודה שבוצע ברמה גבוהה לבין שביות רצון הלקוחות. כיום איפור קבוע בהתזה השתנה לגמרי – הגיעו טכנולוגיות חדשות, צבעים חדשים, מכשור חדש.

123456_pe

-חדש וייחודי שהגיע מארצות הברית, שאין לה הגבלות בגיל, במאפיינים גופניים, שמתאימה לכל סוגי העור.

- בקורס משלבים את שתי הטכנולוגיות: טכנולוגית ציור השיער-מיקרובליידינג וטכניקת התזת הפודרה.

- הקורס כולל סדנה – עבודה על סיליקון

- בארץ אין הרבה מומחים שעברו הכשרה מקצועית בהתמחות הספציפית הזאת

- המרצה – פאני יקוטי – המשתתפת בתחרות הבינלאומית 2017, המומחית הבכירה לאיפור קבוע, בעלת ניסיון בעבודה בן יותר מ-10 שנים, המלמדת והעובדת בתחום במשך 8 שנים. פאני יקוטי באופן קבוע עוברת השתלמויות אצל מומחים בינלאומיים לאיפור קבוע : Sviatoslav Otchenash, Genia Denizeri

Sviatoslav Otchenash – היום הוא נחשב למומחה הכי פופולרי הבינלאומי בתחום האיפור הקבוע. הוא המייסד של מרכז התמיכה למומחי האיפור הקבוע והמייסד של בית בספר לאיפור הקבוע " True Contour" המחזיק את הזכויות השמורות לחברה "Biotech Quality Ambassador".

Genia Denizeri – מומחה בתחום האיפור הקבוע, בעל ניסיון בתחום של 12 שנים. המייסד ו הפרזידנט של האקדמיה. המרצה ברמה בינלאומית. הוא מלמד ב: טורקיה, הולנד, רוסיה, צרפת. המרצה בקונגרסים לאיפור קבוע. השופט בתחרויות בינלאומיות לאיפור קבוע.

הצללה עדינה (פודרה) פאני יקוטי

אתם תלמדו בקורס:  

-          מה זה הטכניקה החדשנית של התזה פיקסלית ואיך עובדים אתה.

-          עבודה עם החומרים המרדימים : דברים מיוחדים שצריך לדעת בזמן הביצוע של הפרוצדורה, מינון התרופות, המלצות והזהרות.

-          40% מהתוצאה המוצלחת תלויים בידע על התרופות המרדימות.

-          אי הבנה של פיזיולוגיה ועקרונות הפעילות של התרופות המרדימות עלולים לגרום לפגמים בתהליכי העבודה.

-          הגישה לא סטנדרטית בבחירת הכלים לעבודה

-          מחט – זה הכלי הכי חשוב בעבודה. אתם תלמדו את כל הסודות ויתרונות של עבודה עם מחט Slop. רבים שמעו על המחט אבל לא הרבה יודעים איך לעבוד אתו. בקורס שלנו תדעו את כל העקרונות העבודה עם המחט Slop.

-          שילוב של שתי הטכניקות: לומדים לצייר שיערות ולגוון אותן בעזרת הפיגמנטים – טכניקת המיקרובליידינג וטכניקת הפודרה.

-          שיטת הטיפול בעור אחרי הפרוצדורה למען שמירה על הפיגמנט.

-          אתם תלמדו 5 טכניקות העבודה שהמרצה הביאה מהתחרות הבינלאומית לאיפור הקבוע ולמקרובליידינג.

5 סיבות להרשם לקורס היום:

-          טכניקה לביצוע צורה מדויקת וסימטרית. בעזרת הטכניקה הזאת מבצעים את הצורה היפה והמדויקת של גבות שבו זמנית נראים גם טבעי.

-          התזת המיקרו – טכניקת נקודות – פיקסלים להתזת הפיגמנטים. לומדים כללי התזה של הפיגמנט השקוף. הטכניקה המיוחדת להשמה ולהתזה של הפיגמנטים בעזרת המחט Slop – מעניקה את אפקט של פודרה.

-          צבעים. החדרה של צבע חזק ועמיד- "רב שכבתיות" – התזת הפיגמנטים שכבה אחרי שכבה מעניקה תחושת המעבר העדין בין צבע לצבע.

-          לבחור וליצור את צורת הגבה בעזרת מעבר הצבעים.  שיטה מיוחדת לבחור צבעים שמעניקים את מראה הטבעי לגבות – מראה טבעי ועבודה דקיקה עכשיו באופנה.

-          איך להדגיש את הקונטור התחתון של הגבה ולבצע מעבר עדין לקונטור העליון.  משחק הגוונים – זה ידע עמוק שמבדיל בין איש מקצוע לבין אומן-מומחה.

איך עוברת הפרוצדורה ומה ההבדל בין שתי השיטות:

-          שלב 1: מחדירים את הפיגמנט בכמות העדינה לתוך השכבה העליונה של עור.

-          שלב 2: השמת השכבה השנייה של הפיגמנט שחופפת את השכבה העליונה במקומות איפה שחסר הפיגמנט וחן הלאה עד הרגע שמקבלים את הצבע העמוק והאחיד.

שלב 3: השמת הפיגמנט מתבצעת בכמה שכבות העור ובכמויות שונות, כדי להשיג את האפקט המעבר בין צבע בהיר לכהה יותר ובכך בעזרת המעבר בין הצבעים אנו משיגים את המראה הטבעי של הגבות.

השתלמות המאסטר קלאס תתקיים במכללת LFA