סיימתם את לימודי האיפור במכללת LFA?

מזל טוב.
ברוכים הבאים למים העמוקים והחמימים של תעשיית היופי. כן, עולם היופי והאסתטיקה הוא עולם תחרותי אך עם מעט תעוזה ויצירתיות תוכלו גם אתם להשתלב בו בצורה טובה בעיקר בזכות הכלים המעולים שקיבלתם במכללת LFA.

המשיכו על גל ההצלחה
המכללה רואה בלומדים בה הזדמנות. כל תלמיד מגלם בתוכו פוטנציאל ולכם כבר מהשיעור הראשון חוויתם תחושת הצלחה. קחו את תחושת ההצלחה הזו והמשיכו ממנה אל עבר העולם האמתי. בקורס קיבלתם כלים רבים וטובים וזה הזמן ליישמם.

האמינו בעצמכם
אם החלטתם להיות שכירים ולהשתלב בעסק קיים הציגו את תיק העבודות שלכם בבטחה. תיק העבודות מייצג את העבודות שעשיתם עד כה ועליכם להיות גאים ובטוחים בו. היו ענייניים בהסברים והימנעו מגישה מרצה. מי שיידע להבחין ביכולות שלכם ירצה בוודאי להעסיק אתכם כמאפרים אצלו.

מיקוד והקשבה
הימנעו מפיזור. מקדו את החיפוש שלכם לתחומים שמעניינים אתכם באמת אך השתדלו לא להיות בררניים מדי. כל הזדמנותך שיכולה לאפשר לכם דריסת רגל לעולם האיפור היא מבורכת. ייתכן שתיפול בחיקכם הזדמנות דווקא מכיוון שלא חשבתם עליו ולכן זה הזמן להקשיב לכם מה שנעשה סביבכם.

ניהול עסק
אם החלטתם להיות עצמאיים ולפתוח עסק נסו לקבל הכוונה ממורי הקורס שישמחו לסייע לכם בכל דרך שהיא. במהלך הקורס למדתם שיווק עצמי וניהול עסק עצמאי. תוכלו להשתמש בכל מה שלמדתם כעת.

איתור מקורות מימון
לגבי מקורות מימון כדאי לבדוק האם אתם זכאים לעזרה מהמדינה במימון עסק חדש. ייתכן שתוכלו לקבל הלוואה או מענק ואת זה כדאי לבדוק באתר האינטרנט של משרד התמ"ת.

חברים מהקורס, מבצעים והנחות
שמרו על קשר עם החברים מהקורס. ייתכן שיוכלו לתת לכם כמה עצות או לעזור לכם למצוא עבודה. גם אם לא מצאתם עבודה, אל תפסיקו להתנסות. שמרו על הגחלת ואפרו כל מי שנקרה בדרככם. הציעו חבילת היכרות בחינם או מבצעים חסרי תקדים, כך שתוכלו להיחשף לכמה שיותר אנשים.

רכישת מוצרים
נצלו את ההנחות שאתם זכאים להם כמי שמחזיק בתעודת מאפר מטעם מכללת LFA לרכישת מוצרים שונים. בכל מקרה אל תתייאשו. שמרו על החלום שלכם ודעו תמיד שיש מי שמאמין בכם. בהצלחה.