סיימתם את קורס האיפור של מכללת LFA?

אתם בוודאי עמוסים במידע רב ונרגשים מהתהליך המדהים שעברתם. מכללה פתחה בפניכם שער לעולם ומלואו שהביא אתכם עד לפתחה של תעשיית היופי כמאפרים מקצועיים. כעת, כל מה שנותר הוא להשתמש במידע שקיבלתם וליישם אותו כאנשי מקצוע. המאמר הבא מציג כמה עצות שמושיות כיצד לממש את כל מה שלמדתם במכללה בעולם העבודה והעסקים.

מצוינות כמקפצה
תפיסת העולם של מכללת LFA גורסת כי הצלחה מביאה הצלחה. מסיבה זו קיבלתם בכל שלב מהתהליך משוב חיובי ובונה שחיזק את הנקודות החזקות שלכם ושיפר אצת הנקודות החלשות שבכם. השתמשו בכל מה שקיבלתם כמקפצה ל"עולם האמתי" ואל תשכחו לעולם ישיש מי שמאמין בכם.

יישום
שיטת הלימוד במכללה הכשירה אתכם לא רק להפוך למאפרים מקצועיים אלא גם לנהל עסק עצמאי. יישמו את כל מה שלמדתם תוך תכנון קדימה. היעזרו במורי הקורס ששמחו לסייע לכם אם בחרתם להמשיך במסלול כעצמאיים.

קרנות מימון לעסקים
מומלץ לברר זכאות למימון מטעם קרנות ממשלתיות לעידוד צמחה בפריפריה ועסקים קטנים. יתר על כן, חשוב למקד את העסק שלכם לתחום ברור. מיקוד מבטיח שתביאו אליכם קהל לקוחות ולהתבסס. לאחר מכן עם הזמן תוכלו להתרחב.

ביטחון בעצמכם
היו בטוחים בעצמכם ובכישורים שלכם. תיק העבודות שלכם נבנה יחד עם מורי הקורס והוא משקף את היכולות שלכם. הציגו אותו בגאווה והימנעו מהסברים מיותרים. ככל שתהיו בטוחים יותר כך תצליחו לעורר רושם חיובי יותר.

כשכירים
אם החלטתם להיות שכירים, מומלץ למקד את החיפוש לתחום שמעניין אתכם. בהתאם לכך, בנו את תיק העבודות והדגישו את הנקודות החזקות בו בפני מעסיקים פוטנציאליים.

התרעננות
הציצו בקלסר הלימודים שלכם מעת לעת כדי להתרענן ולקבל עוד זוויות ומידע על העבודה. יתר על כן, שמרו על קשר עם חברים מהקורס. הם יכולים לסייע לכם בכל מיני שאלות והתלבטויות ולשמש אוזן קשבת במקרה הצורך.

הצלחה אינה מילה גסה
נצלו את כל ההנחות שקיבלתם בזכות תעודת המאפרים של LFA כדי לקבל הנחות ברכישת ציוד איפור. חשוב מכל, האמינו בעצמכם וחשבו עכל עצמכם במונחים של הצלחה, ממש כמו שלמדתם במכללה. זוהי לא רק סיסמה אלא אמת צרופה