קוסמטיקה קלאסית

קוסמטיקה קלאסית

 

הראי הוא החבר הצמוד של כל אישה. הצורך הזה לבדוק את עצמנו במראה הוא בלתי נשלט וכ"כ מוטבע בנו… מה אנחנו מחפשות שם במראה?? את הדברים היפים מייד אנחנו מתעדות בסלפי ואת הפחות יפים אנחנו מטשטשות עם איפור תוך כדי מירמור מונוטוני. כשהמייקאפ כבר לא עושה את העבודה אנחנו קובעות טיפול אצל קוסמטיקאית ומקוות שבזכותה ייעלם המירמור לצמיתות. המסקנה: על מנת לקבל טיפול אפקטיבי, נשים יבחרו את הקוסמטיקאית לפי היקף הכישורים המקצועיים האיכותי ביותר ולא לפי קרבה גיאוגרפית .

לימודים

בחירת מקצוע הקוסמטיקה היא רצינית, מלבד ההשקעה הפיננסית בלימודים, פתיחת עסק, ציוד, פרסום וכו', הקוסמטיקאית נושאת באחריות ענקית כשהיא מעניקה טיפולים גופניים ללקוחותיה והיא מוכרחה לגלות בקיאות וכישרון בתחום. בנוסף לכל זה, האינטימיות מעצם הקרבה לעור הלקוחה, מחייבת את הקוסמטיקאית להקרין אסתטיקה ואינטליגנציה רגשית גבוהה. קורס קוסמטיקה איכותי חייב להכשיר קוסמטיקאיות הרבה מעבר ללימודים טכניים ובחירת מכללה ללימודי הקוסמטיקה עתידה להיות גורם מכריע להצלחה במקצוע זה.

 

פיקוח
קורס קוסמטיקה שאינו מפוקח בידי גוף ממשלתי יש לשלול על הסף. מכללת
LFA פועלת לפי תוכנית הלימודים של משרד הכלכלה הכוללת 620 שעות לימוד ומתעדכנת באופן שוטף לפי החוק. עקב כך, הלימודים מוכרים ע"י הפיקדון לחיילים משוחררים ומרכזי התעסוקה "ריאן".

הוראה
כמו בכל תחום לימודים, חשוב שהמרצים יהיו בעלי כישורי הוראה וכריזמה. הנהלת המכללה בוחרת את סגל המרצים בדקדוק ומעמידה לרשות התלמידות מרצים בעלי רקע אקדמאי גבוה, וותיקים בענף הקוסמטיקה ובעלי ניסיון בהוראה וטכניקות למידה. נקודות נוספות שסגל המרצים שמים דגש במהלך הקורס הם היחסים שבין הקוסמטיקאית ללקוחה, הקניית ביטחון עצמי וייעוץ עסקי.

המלצות
המלצה מפה לאוזן היא הפרסום הכי טוב ובאתר הבית שלנו ניתן להתרשם משפע ההמלצות והתודות הנשלחות בעקביות מקוסמטיקאיות בוגרות המכללה.

כיתת הלימוד
החלק המעשי שבלימודי קוסמטיקה דורש ליווי צמוד וככל שהכיתה מאוכלסת במספר רב של תלמידות, המרצה יתקשה לתת מענה לכל הכיתה. הקורסים במכללה מורכבים מקבוצות קטנות הכוללות 12 תלמידות לכל היותר כדי לתת הדרכה אישית לכל תלמידה.

אינטרס ואמינות
קורס המשווק תחת חברת קוסמטיקה פוגם באמינותו ומחזיק באינטרסים כפולים למיתוג ומכירת מוצרי החברה. האינטרס היחיד של מכללת
LFA הוא הצלחת התלמידות והמוטו המוביל של המכללה מראשית ימיה ועד עכשיו הוא: "ליצור עולם של אנשים מאושרים ומצליחנים" ולכן המכללה אינה כפופה לאף חברה מסחרית ומעניקה התנסות במגוון רחב של מוצרי קוסמטיקה מחברות שונות.

לימודי המשך ומסלולי התמחות
גורם חשוב נוסף בבחירת המכללה הוא ההיצע לקורסי המשך ללימודי הקוסמטיקה. מכללת
LFA מתעדכנת בטכניקות חדישות ומציעה את כל מסלולי ההתמחות בלימודי ההמשך כמו קוסמטיקה קלינית, איפור מקצועי וטיפולי גוף.

ממתקים
מלבד לתעודה מטעם משרד הכלכלה, ניתנת תעודה נוספת לבוגרות הקורס מטעם המכללה, ערכת כלי עבודה לקוסמטיקאית ותיק מברשות איפור במתנה!

בואי ללמוד מקצוע לחיים
!

מורן בנש – איפור וסטיילינג

https://www.facebook.com/lifeforyou.karmiel

****************************

קורס קוסמטיקה קלינית


זהו קורס המשך ללימודי הקוסמטיקה המיועד לקוסמטיקאיות מוסמכות בלבד.  תחום זה מתבסס על מחקרים קליניים מתקדמים וידע רפואי מקיף. בשילוב עם טיפולי הקוסמטיקה ומכשור רפואי חדיש, מתקבלות תוצאות יותר אפקטיביות שאינן כוללות התערבות כירורגית.
קוסמטיקאית קלינית יכולה להבין ולטפל בשורש הבעיה הניצבת מולה דרך המידע הרפואי שרכשה בקורס. האנטומיה של הגוף, הנתונים הפסיכולוגיים והגנטיקה משקפים תמונה רחבה ועמוקה יותר. דרך האבחנה הקלינית הזאת, ניתן להעניק טיפול ממוקד לטווח זמן ארוך.
כשהקוסמטיקאית בקיאה במנגנון הפיזיולוגי והפסיכולוגי של גוף האדם, היא משלבת את המידע עם טיפולי הקוסמטיקה ונותנת טיפול שמתחיל משורש הבעיה.
קורס קוסמטיקה קלינית מקיף את הלימוד על כל החומרים הפעילים: פילינגים, מיקרונידלינג, פוטואג'יינג, מלנין, אקנה, אנמנזה ועוד.
הקורס כולל 50 שעות לימוד, חוברת לימוד עם הידע הרפואי המקיף ותעודת הסמכה כפולה מטעם מכללת LFA  והמרצה הבכיר, קובי ברוך.

****************************

מורן בנש - קוסמטיקה

עוסקת בתחום?
אולי יעניין אותך לקרוא גם על קורס מומחית MAGIRAY במכללת LFA