קורס בניית ציפורניים

הקורס נערך באישור ובפיקוח התמ"ת ומוכר בפיקדון לחיילים משוחררים ומרכזי התעסוקה "ריאן"

קהל היעד:
קורס בניית ציפורניים מתאים לכל מי שמעוניינת להשתלב בתעשיית היופי והקוסמטיקה במקצוע מתגמל ומעניין. אין צורך בידע מוקדם, אך יש צורך באהבה לתחום. כמו כן, הקורס מיועד למי שכבר למדה את התחום ומעוניינות להעמיק את הידע.

מבנה הלימודים:
קורס בניית ציפורניים במכללת LFA הוא הקורס המקיף, המעשיר והמקצועי ביותר הקיים בישראל. במכללה תלמדו סודות מקצועיים שלא תלמדו באף מקום אחר.

ReNail-Stamp-F-02

מה תלמדו?
תלמדו כיצד לבנות ציפורניים כך שלא יראו את הצמיחה של הציפורן המלאכותית מעל הציפורן הטבעית, בעזרת שיטה ייחודית שפותחה במכללת LFA, שיטת לודמילה. כאשר הציפורניים גדלות, לא רואים שהן ציפורניים בנויות. זהו הסוד שלנו!
תלמדו שיטת עבודה שונה מכפי שמלמדים בכל מקום אחר: התייחסות לכל אצבע ביד כציפורן בפני עצמה- רוב בונות הציפורניים לא יודעות את זה- כל ציפורן היא שונה וצריך לבנות עליה אחרת. יש לנו 10 אצבעות ואנו נלמד אתכן 10 טכניקות וגישות שונה לכל אצבע: בכמות, חומר ושיטת עבודה ומעבר לכך, התייחסות לכל חלק בכל ציפורן באופן אחר המצריך כמות חומר שונה.
תלמדו כיצד לשנות את הצורה של הציפורניים ולעצב אותן באופן אחיד, גם אם הציפורניים הטבעיות שונות אחת מהשנייה ולא מושלמות.
תלמדו טכניקת עבודה ברורה, כך שגם נשים שאין להן כשרון יכולות להיות בונות הציפורניים הטובות ביותר, זה הכול עניין של טכניקה! תלמדו כיצד לחלק את הציפורן לחלקים, כאשר לכל חלק טכניקת עבודה שונה שקל לשלוט בה. עוד
תלמדו בקורס, את כל שיטות הבנייה של הציפורן: אקריל, טבילה, מכחול, ג'ל, תבנית, הדבקת ציפורניים, פרנץ' קבוע, מניפה, הגדלת לוח הציפורן ועוד.
תלמדו טכניקות שונות לקישוט הציפורן כמו פרחים, אבנים, פרנצ'ים ועוד.
תקבלו כלים להתמודד עם בעיות שונות כמו התרוממות וסדקים בציפורן וגם כלים לשמירה על הציפורן הטבעית מפני נזקים ושיטות להקניית מראה טבעי לציפורן הבנויה.

מה תקבלו?
בונוס- השתלמות "ציפוי אקריל לציפורני רגליים פגומות" התאפשר לכן לספק שירות נוסף ללקוחות ולהגדיל את ההכנסות.

מתנה- ערכת עבודה מתנה עם כל הציוד והחומרים הנדרשים לעבודתכן בשווי 500 ₪.

צילומי ערכת בניית ציפורניים מ ת נ ה - מכללת LFA

צילומי ערכת בניית ציפורניים מ ת נ ה – מכללת LFA

אנו במכללת LFA לא מאמינים בהתנסות על בובות, אנו מאמינים בהתנסות בשטח. כבר מהשיעור השלישי תביאו לקוחות, להן תעשו בנייה חינם במהלך השיעור, בעזרת הליווי וההדרכה הצמודים של המרצה. זה אולי נשמע מאיים ובלתי אפשרי, אך תלמדו כיצד לעשות זאת, וכך מהשיעור השלישי תתחילו לייצר מאגר לקוחות. בתחילה תעשו זאת בחינם, אך אם תעניקו עבודה איכותית ושירות מעולה הלקוחה תהיה שלכן! תלמדו כיצד להצליח בעסק הפרטי וכיצד לגייס לקוחות ולשמר אותם תלמדו מהי הצלחה!

אנו במכללת LFA מלמדים ברוח טכנולוגיית הלימוד שהומצאה במכללה, טכנולוגיית LFA, לפיה הסוד ללימודים אפקטיביים הוא ידע+ הצלחה. ידע איכותי ומעמיק+ הצלחות קטנות אשר נבנות משיעור לשיעור, יעצימו אתכן ויקנו לכן את הביטחון הדרוש, וכאשר תצאו מהמכללה כבר תעבדו במקצוע ולא תחוו משברים או אי הצלחות. אנו פה בשבילכן לאורך כל הדרך, הרבה אחרי שתסיימו ללמוד. זוהי המהות והחזון של מכללת LFA. הצטרפו אלינו!

משך הלימודים: קורס בניית ציפורניים מתקיים בשני מסלולים. מסלול לימודי בוקר בין השעות 10:00-13:00 ומסלול לימודי ערב בין השעות 17:00-20:00. הקורס כולל 20 מפגשים , כ 5 חודשים כשכל מפגש נמשך 4 שעות אקדמיות.

סוג התעודה: בסיום הלימודים תקבלו תעודה מטעם משרד התמ"ת, תעודה בינלאומית מטעם מכללת LFA
ותעודה אמריקאית של חברת reGemsLOGO REGEMSהמספקת את כל החומרים לתקופת הלימודים.

מרצה: ליליאנה לשטור, בונת ציפורניים מומחית ומפורסמת מאוקראינה, מעבירה קורסים והשתלמויות בתחום בניית ציפורניים וקישוטי ציפורניים. בעלת עסק פרטי מצליח, לבניית ציפורניים וקישוטי ציפורניים. בוגרת קורס בניית ציפורניים וקישוטים אומנותיים של סטודיו "ויקטורי" בקייב, אוקראינה.

מרצה מלהיבה, מרתקת וחדשנית, מורת השנה במכללת LFA שיודעת לחבר בין העבודה בשטח לפרשנות התאורטית באופן אקטיבי ומעורר עניין. בעלת מסוגלות לסובלנות וסבלנות רבה ויכולות הוראה גבוהות, המאפשרות לתלמידים מכל סגנונות הלימוד למצוא את הזמן, מקום והכלים כדי להשתפר ולהגיע למושלמות. דוגלת בעבודה רבה ומנוחה מעטה, ומאמינה כי תרגול הינו מהות העבודה. בנוסף להיותה מדריכה ומרצה מחוננת אפשר ללמוד מליליאנה גם לא מעט על היחס ללקוח, על היכולת לגרום לכל לקוח לצאת מרוצה תחת ידיה ועל האפשרויות הרבות שעומדות לרשות התלמידים להתנסות בחומרים ושיטות עבודה שונות מהתחום. ליליאנה דואגת להיות מעודכנת בכל החידושים האחרונים בתחום ומעבירה את הידע ואת כל סודות המקצוע הקטנים והגדולים לתלמידיה.

הקורס נערך באישור ובפיקוח התמ"ת ומוכר לפיקדון חיילים משוחררים ומרכזי תעסוקה ריאן במגזר הערבי.

מתלבטת? את הכתבה של מורן בנש על בניית ציפורניים כבר קראת?

בניית ציפורניים RENAILS לומדים רק במכללת LFA

שיעור בניית ציפורניים עם ליליאנה לשטור במכללת LFA

שיעור בניית ציפורניים עם ליליאנה לשטור במכללת LFA

בניית ציפורניים RENAILS לומדים רק במכללת LFAבוגרות קורס בניית ציפורניים במכללת LFA

בוגרות קורס בניית ציפורניים במכללת LFA
טכנולוגיית RENAIL - הדרך המובטחת להצלחה מקצועית

טכנולוגיית RENAIL – הדרך המובטחת להצלחה מקצועית

 

טכנולוגיית RENAIL שלושה ראשי עבודה

טכנולוגיית RENAIL שלושה ראשי עבודה

 

תעודת בוגרת ReNail ו ReGems בקורס בניית ציפורניים במכללת LFA בכרמיאל

תעודת בוגרת ReNail ו ReGems בקורס בניית ציפורניים במכללת LFA בכרמיאל

שיעור בניית ציפורניים במכללת LFA

שיעור בניית ציפורניים במכללת LFA

Italy-England

איטליה 2-אנגליה 1

איטליה-אנגליה

 

סיום קורס בונות ציפורניים 19.09

סיום קורס בונות ציפורניים 19.09

סיום קורס בונות ציפורניים 19.09

סיום קורס בונות ציפורניים במכללת LFA

כיתת לימוד בניית ציפורניים - אקדמיה LFA כרמיאל

כיתת לימוד בניית ציפורניים – מכללת LFA כרמיאל

ליליאנה לשטור המורה של בניית ציפורניים - אקדמיה LFA כרמיאל

ליליאנה לשטור המורה של בניית ציפורניים – מכללת LFA כרמיאל

חנה אלבז הסבת מקצוע לבניית ציפורניים

ח'ליל אמאל הסבת מקצוע לבניית ציפורניים

שאיפותיה של חלא עותמאן בוגרת בניית ציפורניים LFA