קורס הכשרה מעשית לקוסמטיקה קלינית

קורס הכשרה מעשית
לקוסמטיקה קלינית
בהנחיית קובי ברוך

מה תלמדי בקורס? קורס קוסמטיקה קלינית הוא קורס העוסק ברזי הקוסמטיקה המודרנית ובא ללמד את הקוסמטיקאיות כיצד לבחור את התכשירים הנכונים לעבודה בזמן הטיפול בלקוחה ומהו הטיפול שמתאים לסוג העור שלה- בחירות אלו נעשות תוך כדי הבנת התהליכים שמבוצעים בעור הלקוחה על ידי אבחון מקיף ונכון ליצירת תרשים טיפולי אשר אופטימלי ללקוחה החל מאנמנזה ועד לסגירת עסקה.

 לומדים לראות בקוסמטיקה כ"לגו", מבט מעבר לצנצנת והבנה של מרכיבים פעילים המרכיבים את הטיפול שלנו: חומצות, מיצויים, חומצות אמינו, חלבונים וכ"ו.

קורס הכשרה מעשית לקוסמטיקה קלינית עם קובי ברוך במכללת LFA

שימי לב… מה אומרות הבנות שלמדו עם קובי ברוך על קורס הכשרה מעשית לקוסמטיקה קלינית במכללת LFA

לימוד עיוני ומעשי פרטני של כל סוגי הפילינגים הקיימים, טיפולי פילינג, אקנה ושיעור מעשי על פיגמנטציה. שיעור עיוני ומעשי על מזותרפיה שלא נלמד בשום קורס דומה בארץ!

נלמד על מיקרונידלינג כטיפול אולטימטיבי בהזדקנות העור. האם זאת אופנה חולפת או חלון הזדמנויות חדש לקוסמטיקאיות?, השוואת שיטות מיקרונידלינג שונות, הדגמת טיפול. נלמד מה הן ההשפעות השונות על הזדקנות העור ואת הטיפולים המתאימים. פוטואג'ינג מול תורשה. הדגמת טיפול נגד פוטואג'ינג. נדון במלנין כמנגנון הגנה. סקירת סוגים שונים של בעיות היפרפיגמנטציה ושיטות לטיפול בהם. הדגמת טיפול בקליניקה ובהתאם חומרים לשימוש יומיומי, מהי המכה ההורמונאלית – אקנה וסוגיו. הבנה שורשית ומעמיקה של מקור הבעיה ובניית מערך טיפולים יעיל בקליניקה ובעיקר בטיפול הביתי.

הקורס מיועד לקוסמטיקאיות\ים בלבד.

הקורס בנוי מ- 50 שעות אקדמאיות, מלווה בהסברים ברורים של חומר עיוני וחיזוקו של החומר בעזרת הדגמות מגוונות של חומרים המככבים כיום בעולם הקוסמטיקה המקצועית.

מהי שיטת הלימוד? אנו במכללת LFA מלמדים ברוח טכנולוגיית הלימוד שהומצאה במכללה, טכנולוגיית LFA, לפיה הסוד ללימודים אפקטיביים הוא ידע+הצלחה. אנו מתחייבים להעניק לך ידע איכותי ומעמיק ובמקביל נלמד אותך כיצד להצליח בעסק שלך.

מה תקבלי בקורס? חוברת מקיפה על תכני הקורס הכוללת את כל הידע על קוסמטיקה רפואית / קלינית / מודרנית

מרצה: קובי ברוך: מרצה בכיר בתחום הקוסמטיקה הקלינית.
קוסמטיקה פרא-רפואית, תוך מתן דגשים נרחבים על עולם החומצות והחומרים הפעילים. אופן הטיפול באקנה, סיבות המחלה, חלוקת המחלה למספר הופעות ודרכי טיפול היעילים ביותר הקיימים היום. פיגמנטציה לסוגיה: סיבות ודרכי טיפול מחומרים הביתה ועד טיפול במכון.

משך הלימודים: בקורס להכשרה מעשית לקוסמטיקה קלינית עם קובי ברוך
10 מפגשים של 5 שעות אקדמיות 10:00-14:00 בימי שלישי

תעודה: תעודה של מכללת LFA ותעודת סיום קורס להכשרה מעשית בקוסמטיקה קלינית בחתימת קובי ברוך.

קורס קוסמטיקה מעשית עם קובי ברוך - סיליבוס

אם את כבר פה אולי יעניין אותך לקרוא גם על קורס מומחית MAGIRAY במכללת LFA