קורס מאסטר – שזירת ריסים

קורס "שזירת ריסים 3D" למתחילים

 לומדים לשזור ריסים יפה ובמהירות

 הפכי למומחית לעיצוב המבט תוך 4 שבועות והרוויחי 1000 ₪ ביום.

שזירת ריסים

עבודה עם הרבה אחראיות, אך גם עם הרבה יצירתיות. היא מושכת מהדקות הראשונות ופותחת אפשרויות רבות להתפתחות והגשמה עצמית. בגלל קצב החיים הגבוה של העיר, האישה לא יכולה להרשות לעצמה להשקיע שעתיים כל בוקר כדי להתארגן. לכן הליך שזירת הציפורניים נמצא עכשיו במקום הראשון והפופולריות שלו עולה בכל קצוות תבל.

למי מיועד הקורס?

אם אתם רוצים להפוך למקצוענית בתחום שלכם, מומחים לשזירת ציפורניים, אז הקורס הזה בשבילך! תמיד קל יותר ללמוד, מאשר ללמוד מחדש, לכן זה חשוב מאוד לקבל ידע מכון ומסודר דווקא בתחילתה של הקריירה שלך. אם את רוצה להפוך לאומנית מצליחה, לעבוד בהנאה ולהרוויח טוב, ברוכה הבאה לקורס המורחב "שזירת ריסים D3" במכללת LFA.

שיטה פשוטה

כדי לשזור ריסים לפי הטכנולוגיה של מכללת LFA צריך רק מדד אחד. אתם מתכוונים רק לפי צורת שורת הריסים. זה לא דורש חישובים מסובכים, מתאים למתחילים וחוסך זמן. אתם לא נדרשים לבצע חישובים מסובכים של זוויות וסימטריה של הפנים. הודות לגישה זו, את תכנית הבנייה אתם עושים תוך 5-10 דקות, ואילו הריסים המוכנות דורשות רק שעה וחצי-שעתיים.

לימודים בשעות נוחות

אנו מעריכים את הזמן שלכם, לכן הלימודים מתקיימים רק פעם בשבוע: בבוקר מ-10:00 עד 15:00 או בערב מ-15:00 עד 20:00, לבחירתכם.

כל מפגש זה 7 שעות אקדמיות של למידה אינטנסיבית. תוך ארבעת השבועות כל אחד מהמתלמדים מספיק לשזור ריסים ל-4 עד 10 מודליסטיות.

בקבוצה לומדים 10 אנשים. בשיעור המרצה מסביר את עקרונות העיצוב: D2, D3 וצרור D4, ולאחר מכן מתרגל את הנסיגה וקיבוע הצרור בשזירה יחד עם התלמידים.

החומרים כלולים בעלות הקורס

מקום עבודה נוח- ערבון למבט נכון ובנייה איכותית. לכל תלמיד בקבוצה יש מקום ישיבה נפרד עם רווח עבודה. כל הלימודים המעשיים מתקיימים כאן.

עלות הקורס כוללת את כל החומרים המתכלים, החל ממסיר ודבק וכלה בריסים בכל צורה, אורך ועובי.

מקצוע מבוקש תוך שלוש שבועות

בקורס זה אתם תלמדו לא רק את היסודות ותהליך שזירת הריסים. המרצים שלנו הם אומנים שעובדים. אתם תלמדו לבנות ולנהל עסק: איך ואיפה למצוא לקוחות, איך לבנות את המחירון, איך לנהל רשומות, איפה לרכוש ואיך להוציא כדי לא להיכנס למינוס.

תעודה

בסיום הקורס התלמידים מקבלים תעודה ממכללת LFA. התעודה ניתנת רק לאחר עמידה בהצלחה של מבחן מעשי.

תמיכה לאחר הלמידה

אנו מבטיחים לכם תמיכת מידע מצד המרצה גם לאחר קבלת התעודה.

כשקים קרדשיאן העלתה תמונה שלה עם ריסים בנויים בצרורות-קרניים, בוגרים רבים שלמדו לפני הופעת טרנד זה ביקשו עצה מהמרצה בווטסאפ. הם כולם קיבלו תמיכה מפורטת.