שזירת ריסים

לשזור ריסים

לא משנה עם כמה צלליות צבעוניות תתאפרי, לא עשית כלום בלי מסקרה, לעומת זאת, עיניים משוחות במסקרה בלבד ללא שמץ צללית, מקבלות אפקט איפור עיניים מלא.

אבולוציה של ריסים
לאורך כל ההיסטוריה נשים מתאמצות באובססיביות להשיג עיניים מלאות ריסים. עודף שיער בגוף האישה נמרט בכעס וכאבים אבל כשמדובר בריסים, עודף השיער מתקבל בקריאות אושר ודילוגים. ואם חשבתן שאתן מדוללות ריסים אני מציעה לכן לטייל ביפן או סין. מבנה העין של הנשים האסייתיות חסר ריסים כמעט לחלוטין ובזכות זה בדיוק, טכניקת שזירת הריסים פותחה ביפן. הטכניקה הגיעה לרוסיה, השתכללה כדי לספק מענה לעיניים מערביות והתפשטה בעולם באינטנסיביות.

תכלס בשטח
תתארו לעצמכן, בלי מסקרות, בלי ריסים דבוקות, בלי הסרת איפור… חלום! עכשיו תתארו לעצמכן שבנוסף לחיים הקלים, גם תוצאה של-ע-ו-ל-ם לא תגיעו אליה עם מסקרה!
אז פלא שזה הטרנד הכי שווה שרץ היום בתעשייה??

הריסים של ישראל
בארץ הטכניקה עדיין בחיתוליה ומקומות בודדים מציעים קורסים לשזירת ריסים, מה שאומר, שיש כאן הזדמנות עסקית שצפויה להתפשט ולהתמקם בראש תעשיית הטיפוח בדיוק כמו בכל העולם.

הקורסים של LFA
מכיוון שמכללת LFA היא המכללה הראשונה בארץ שפתחה לקהל קורסי שזירת ריסים בשיטת הhd ובעלת היקף שעות לימוד הגבוה ביותר בארץ.

קורס QUATTRO LASHES LFA
שתי טכניקות הנלמדות בקורס משולב בעל 3 מפגשים של 4 שעות בכל מפגש וכוללים תעודת הסמכה בינלאומית.
הרמת ריסים/סלסול ריסים- כמו שמסלסלים ומנפחים שיער, על אותו רעיון נבנה סלסול הריסים. טכניקה זו אינה שזירת ריסים, אין שימוש בתוספות שיער ופעולת הסלסול מתבצעת על הריסים הטבעיות בלבד.
למינציה/ציפוי ריסים- טכניקה זו מיועדת לשיקום שערות הריסים ומשתמשים בה גם לגבות. כמו שמורחים חומרי טיפוח לעור הפנים, כאן מורחים חומרי טיפוח ושיקום לריסים בשיטת השכבות. השכבות מוסיפות עובי לריסים ומחזירות את הברק הטבעי של השערה.

קורס שזירת ריסים
דבר ראשון וחשוב שהבנתי הוא ששזירת ריסים זה ממש לא הלחמת ריסים. הלחמה היא שימוש בחום על מנת להדביק שני פריטים ובשזירה אין שימוש בחומרים חמים.
שזירת ריסים יותר דומה לשזירת פרחים, בטכניקה הזו שוזרים את הריסים הבודדות או קבוצת ריסים על הריסים הקיימים.
התוצאה הסופית מדהימה!
הקורס מקיף את התחום מהבסיס ההתחלתי שבאנטומיית העין והריסים, תורת מבנה העיניים, סוגי השזירה והאפקטים השונים שבהם, חומרים וכלי עבודה, חומר עיוני ותרגולים על מודליסטית.
חומר הלימוד ביחד עם 3 מפגשים בעלי 7 שעות כל מפגש ותעודת מאסטר בשזירת ריסים, ממקמים את הקורס בראש פירמידת קורסי השזירה בישראל.

בואו לשזור ריסים באהבה!

מורן בנש – איפור וסטיילינג

https://www.facebook.com/lifeforyou.karmiel

מורן בנש - שזירת ריסים